Warning: A non-numeric value encountered in /home/madorg/public_html/wp-content/themes/jarvis/fw/core/core.reviews.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /home/madorg/public_html/wp-content/themes/jarvis/fw/core/core.reviews.php on line 210

MAD ENTERTAİNMENT

MaD Organizasyon

2015

Kültür, sanat ve eğlence dünyasının yanı sıra kurumsal projeler için yenilikçi ve kusursuz organizasyon hizmeti vermektedir.

Markamız sadece şehir merkezlerinde bir şekilde eğlence ihtiyacını karşılayabilen insanların değil, eğlenmenin en büyük lüks olduğu, bu ihtiyaçlarını sadece televizyon ekranlarından karşılayabilen insanların yanında olan etkinlik hizmetleri kuruluşudur. Herkes hayatı boyunca en az bir kez ‘Mad Entertainment’ ile eğlenecek, en az bir kez ‘Mad Entertainment’  ile gülecektir!

Markamız kurum ve kuruluşların yıllık iletişim stratejileri içinde hedef kitlelerin bir araya geleceği tüm organizasyonlar için özgün stratejiler geliştirerek; buna uygun konsept oluşturan, geliştiren projelendiren ve uygulamasını yapan profesyonel bir ekiptir.

Ekibimiz genç, açık fikirli, yenilikçi gençler tarafından organize edilen işler yapmaktadır.

Tamamlanan Etkinlikler

0
hours of music were played
0
parties last month
0
visitors last month
0
residents played
Söğütözü-Yenimahalle Ankara
Via Tower İş Merkezi Beştepe Mah. Nergis Sk. No:7A Kat:6 Daire:9
Telefon 0312 906 08 01
Fax: 0 507 506 33 73